rozmiar czcionki A A A
czytano 20267 razy

Holandia dla dzieci - parki rozrywki

Het Arsenal 

Ten park rozrywki zajmuje XIX wieczny Arsenal wspaniałych wrażeń można doświadczyć wcielając się w rolę pirata i śledzić ich losy. Znajduje się tutaj wspaniały zbiór pięknych akwariów z niezliczoną liczbą ryb tropikalnych


 

 

zdjecia źródło www.arsenaal.com


De Efteling

Jest to park rozrywki zamieszkały przez krasnali, smoki i księżniczki , można tu przejechać się kolejką górską  czy też zafundować sobie przejażdżkę na torze bobslejowym, a nawet zagrać w golfa

zdjecia źródło: www.efteling.comWalibi World

Można tu spotkać bohaterów kreskówek, czy przejechać się super szybką kolejką górską. Karuzele , zjeżdżalnie, baseny z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.


www.walibiworld.nl  

 

Park Duinrell

Nowoczesny park rozrywki z ogromnym tropikalnym basenem Tikibad  i  zjeżdżalniami o łącznej długości 1 km. Można tu przejechać się kolejką górską czy też spróbować swoich możliwości na torze saneczkowym lub ścianie wspinaczkowej. Najmłodsi mogą cieszyć się placem zabaw czy kolejką miniaturową.

 

  

 

zdjecia źródło: www.duinrell.nl

 

Park Ptaków Avifauna

W tym Parku ornitologicznym żyje około 3 tysiące ptaków. Wszystkim ptakom stworzono warunki podobne do naturalnych. W ogrzewanych pawilonach mieszkają kolorowe papugi, natomiast drapieżne sępy i orły zajmują skały i fragmenty lasów.


zdjecia źródło: www.avifauna.nl


Zoo Dierenn

Park sawanna z największym w  Europie basenem w którym zamieszkują pingwiny, hipopotamy i foki. W ogrodzie żyje m. in. stado 15 słoni, kolonia 130 pingwinów, 28 dzikich lampartów.  Zachwycają przepiękne  pawilony z motylami.

 

zdjecia źródło: www.noorderdierenpark.nl


EcoDrome  

Łódki w kształcie łabędzi, zjeżdżalnie ,  ekspedycje w tropikalne krainy zachwycą nie tylko dzieci

www.ecodrome.nl

-

Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji Holandia.WORTALE.NET.Dodaj swój komentarz
o wortalukontakt